Aktualności \\

powrót do aktualności

16. Gala Builder Awards w Warszawie

10.02.2019

Wzrost w biznesie opiera się na wzajemnym wsparciu i budowie silnego zespołu. Podczas organizowanej w Warszawie uroczystej gali „Builder Awards” towarzyszyliśmy naszemu partnerowi biznesowemu i oficjalnemu dystrybutorowi marki w Polsce – firmie CentroClima.

Za marką CentroClima stoi zespół wykwalifikowanych specjalistów, których wkład i pracę na rzecz rozwoju polskiego rynku instalacji HVAC potwierdzają zdobyte nagrody. Testując nowe rozwiązania i wprowadzając międzynarodowe standardy projektowania, montażu i obsługi klienta, wyznaczają kierunek, w którym zmierza branża. Właśnie taką postawę doceniła kapituła oraz czytelnicy magazynu Builder, nagradzając firmę CentroClima tytułem „Budowlanej Firmy Roku”, a prezesa firmy, Dawida Kozyrę, „Osobowością Branży”. Tego typu wydarzenia są świetną okazją do nawiązywania kontaktów biznesowych, dlatego zorganizowaliśmy przestrzeń do spokojnej rozmowy i możliwości zapoznania się z ofertą produktową obu marek. Dla każdego z zainteresowanych czekały zestawy broszur, materiałów wizerunkowych i katalogów produktowych. Gratulujemy i cieszymy się, że możemy być częścią tego sukcesu!

Gala Builder Awards to od kilkunastu lat synonim prestiżu i innowacyjnych projektów związanych z branżą budowlana. Rokrocznie, oprócz uroczystego wydarzenia, wyłaniane są wyróżniające się firmy oraz osobowości, które dzięki swojemu zrównoważonemu modelowi biznesowemu, wprowadzają nowe standardy i dobre praktyki na wszystkich płaszczyznach biznesowych. Laureaci nagradzani są w czterech różnych kategoriach: Polski Herkules, Budowlana Firma Roku, Osobowość Branży oraz Laury Buildera.

KONTAKT

TOSOT POLSKA sp. z o. o.
ul. Bociana 19
31-231 Kraków

m: +48 32 750 47 50
e: welcome@tosot.pl

Zapytania ofertowe:
m: +48 608 393 182
e: zapytania@tosot.pl
Wyślij wiadomość WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
mapa