Wysoka wydajność sprężarki dzięki zastosowaniu technologii ALL DC

Konstrukcja komory wysokiego ciśnienia sprężarki o wysokiej sprawności, powoduje zmniejszenie ryzyka przegrzania i powoduje wzrost efektywności sprężania. W porównaniu do komory niskiego ciśnienia sprawność sprężania uległa poprawie. Z kolei zastosowanie bardzo wydajnego silnika permasynowego, zapewnia jeszcze lepsze parametry pracy niż w tradycyjnych sprężarkach z falownikami ALL DC.

Bezczujnikowy silnik wentylatora z falownikiem DC

Bezstopniowa regulacja prędkości w zakresie od 5 Hz do 65 Hz to większa energooszczędność w porównaniu z tradycyjnymi silnikami z falownikami.

Technologia maksymalnej regulacji momentu obrotowego

Technologia maksymalnej regulacji momentu obrotowego przy minimalnym natężeniu prądu umożliwia redukcję strat energii na uzwojeniu urządzenia w celu osiągnięcia wyższej sprawności.

Regulacja momentu obrotowego przy niskiej częstotliwości

Regulacja momentu obrotowego przy niskiej częstotliwości umożliwia bezpośrednią regulacjęmomentu obrotowego silnika, dzięki czemu silnik wentylatora może pracować z niską prędkością. Użytkownicy zyskują wyższy komfort przy jednoczesnym spełnieniu wymagań systemu.

Technologia silnika inwerterowego DC z sinusoidą 180°

Technologia silnika inwerterowego DC z sinusoidą 180° z falą sinusoidalną 180o umożliwia uzyskanie różnych temperatur w różnych miejscach oraz znaczne ograniczenie zużycia energii elektrycznej, przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnego komfortu użytkowników.

Maksymalna moc 88 HP – największa dowolna kombinacja

Maksymalna wydajność pojedynczej jednostki zewnętrznej wynosi 22 HP, a moc maksymalnej kombinacji to nawet 88 HP, co oznacza najwyższy poziom w branży.

Bezbiegunowa technologia CAN podnosząca sprawność komunikacji

Tosot to pierwsza firma w branży wykorzystująca bezbiegunową technologię komunikacji CAN. Technologia CAN zapewnia szybszą reakcję systemu, łatwiejsze usuwanie problemów z instalacji oraz bardziej wiarygodne dane.

Szeroki zakres pracy

Zakres napięcia roboczego systemu TMV5 został rozszerzony do 320-460 V, co przekracza krajowy standard, wynoszący 342-420 V. Umożliwia to dobrą pracę systemu w instalacjach o niestabilnym napięciu. Zakres roboczych temperatur zewnętrznych rozszerzono od -5 do +52 oC w trybie chłodzenia oraz od -20 do +24 oC w trybie ogrzewania.

Wygoda projektowania

System klimatyzacji TMV może pracować w konfiguracji 4 zewnętrznych klimatyzatorów połączonych z aż 80 klimatyzatorami wewnętrznymi. Dotyczy to w szczególności pomieszczeń w siedzibach firm i hotelach. .

Przechowywanie i rozprowadzanie czynnika chłodniczego

System TMV nie posiada zbiornika cieczy, a nadmiar czynnika chłodniczego jest przechowywany w przewodach rurowych. Taki zabieg pozwala na zmniejszenie do minimum jego ilości oraz zwiększa dokładność regulacji czynnika chłodniczego.