O firmie \\

O firmie

logo TOSOT

TOSOT powstał w 2003 roku i jest częścią międzynarodowej grupy Gree Electric Appliances Inc. of Zhuhai – jednego z największych producentów urządzeń klimatyzacyjnych na świecie.

Należymy do grona najszybciej rozwijających się dostawców urządzeń klimatyzacyjnych. Jesteśmy obecni na 25 rynkach i kilku kontynentach, w tym m.in. w Chinach, Rosji, USA, Kanadzie, Niemczech, Finlandii oraz we Włoszech. Posiadamy również kilka oddziałów w krajach Europy Środkowo-Wschodniej – w Polsce, na Ukrainie oraz na Węgrzech.

Oferujemy zaawansowane technologicznie, niezawodne rozwiązania klimatyzacyjno-wentylacyjne, o ponadprzeciętnych parametrach technicznych i użytkowych. W obszarze badań i rozwoju oraz produkcji, TOSOT korzysta ze wsparcia Grupy Gree Electric Appliances Inc. of Zhuhai.

Specjalizujemy się w systemowych rozwiązaniach dla obiektów komercyjnych, w tym m.in. dla biur, hoteli, obiektów sportowych oraz galerii handlowych i sklepów. Nasza oferta obejmuje także całe spectrum rozwiązań dedykowanych segmentowi wielorodzinnego budownictwa mieszkaniowego oraz klientom indywidualnym.

15

LAT NA
ŚWIATOWYM
RYNKU

25

KRAJÓW
OBJĘTYCH
SPRZEDAŻĄ

285

MODELI
URZĄDZEŃ

22

TYSIĄCE
PATENTÓW

KONTAKT

AJP J. Bożek Spółka komandytowa
Brzegi 318
32-002 Brzegi

m: +48 12 395 82 82
e: tosot@ajp-cw.pl

Zapytania ofertowe:
m: +48 12 395 82 82
e: tosot@ajp-cw.pl
Wyślij wiadomość WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
mapa