Aktualności \\

powrót do aktualności

Orange Office Park z klimatyzacją TOSOT

22.08.2019

Fitness Platinium to kolejna z sieci siłowni, gdzie o odpowiedni klimat i temperaturę dbają urządzenia marki TOSOT. Tym razem nasz sprzęt został zainstalowany w Krakowie. Klub znajduje się w nowopowstałym pasażu handlowym Orange Office Park w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Zabłocie.

Fitness Platinium to kolejna z sieci siłowni, gdzie o odpowiedni klimat i temperaturę dbają urządzenia marki TOSOT. Tym razem nasz sprzęt został zainstalowany w Krakowie. Klub znajduje się w nowopowstałym pasażu handlowym Orange Office Park (ul. Stanisława Klimeckiego 1) – w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Zabłocie.

Projekt wydajnej i szczelnej klimatyzacji to efekt pracy ekspertów z zespołu CentroClimy. By sprostać wyzwaniu, jakim było zagwarantowanie optymalnych warunków do ćwiczeń fizycznych dla użytkowników i komfortowej pracy trenerów i innych pracowników, postawiono na system TMV5. Zaawansowane technologicznie urządzenia TMV5 marki TOSOT posiadają doskonałe parametry techniczne oraz bezstopniową regulację prędkości, która przekłada się na jeszcze lepszy współczynnik w zakresie energooszczędności. Dodatkowo, technologia regulacji bezczujnikowej znacząco ogranicza poziom hałasu, zapewniając przy tym stabilną i nieuciążliwą dla ludzi pracę urządzenia. Każda ze stref klubu fitness, zarządzanych centralnie, może być klimatyzowana w inny sposób.

Wystrój klubu Fitness Platinium w Orange Office Park jest inspirowany krakowską tradycją. Biały i niebieski, czyli kolory dominujące w nowej siłowni, zostały zaczerpnięte z flagi Krakowa. Na ścianach swoje miejsce znalazły grafiki nawiązujące do krakowskiego folkloru, charakterystycznych miejsc oraz symboli miasta. Nie zabrakło również map Krakowa w kilku wersjach kolorystycznych. Na powierzchni około 2 tys m2 zaplanowano, między innymi: salę fitness, strefę zajęć grupowych, strefę Cinema Cardio, strefę maszyn izotonicznych, ciężarów wolnych i półwolnych, strefę Eleiko® czy Fit Bar.

KONTAKT

TOSOT POLSKA sp. z o. o.
ul. Bociana 19
31-231 Kraków

m: +48 32 750 47 50
e: welcome@tosot.pl

Zapytania ofertowe:
m: +48 608 393 182
e: zapytania@tosot.pl
Wyślij wiadomość WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
mapa