O firmie \\

O firmie

logo TOSOT

TOSOT powstał w 2003 roku i jest częścią międzynarodowej grupy Gree Electric Appliances Inc. of Zhuhai – jednego z największych producentów urządzeń klimatyzacyjnych na świecie.

Należymy do grona najszybciej rozwijających się dostawców urządzeń klimatyzacyjnych. Jesteśmy obecni na 25 rynkach i kilku kontynentach, w tym m.in. w Chinach, Rosji, USA, Kanadzie, Niemczech, Finlandii oraz we Włoszech. Posiadamy również kilka oddziałów w krajach Europy Środkowo-Wschodniej – w Polsce, na Ukrainie oraz na Węgrzech.

Oferujemy zaawansowane technologicznie, niezawodne rozwiązania klimatyzacyjno-wentylacyjne, o ponadprzeciętnych parametrach technicznych i użytkowych. W obszarze badań i rozwoju oraz produkcji, TOSOT korzysta ze wsparcia Grupy Gree Electric Appliances Inc. of Zhuhai.

Specjalizujemy się w systemowych rozwiązaniach dla obiektów komercyjnych, w tym m.in. dla biur, hoteli, obiektów sportowych oraz galerii handlowych i sklepów. Nasza oferta obejmuje także całe spectrum rozwiązań dedykowanych segmentowi wielorodzinnego budownictwa mieszkaniowego oraz klientom indywidualnym.

15

LAT NA
ŚWIATOWYM
RYNKU

25

KRAJÓW
OBJĘTYCH
SPRZEDAŻĄ

285

MODELI
URZĄDZEŃ

22

TYSIĄCE
PATENTÓW

KONTAKT

TOSOT sp. z o. o.
ul. Bociana 19
31-231 Kraków

m: +48 32 750 47 50
e: welcome@tosot.pl

Zapytania ofertowe:
m: +48 608 393 182
e: zapytania@tosot.pl
Wyślij wiadomość WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
mapa