Aktualności \\

powrót do aktualności

Wesołego Alleluja!

29.03.2018

Zakończenie zimy to idealny czas na zmiany i nabranie energii do dalszego działania. Zmotywowani, wyznaczamy sobie nowe cele, do których podchodzimy z determinacją – tego życzymy również Państwu. Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć wszystkim Partnerom i Klientom najserdeczniejsze życzenia – zdrowia, spokoju i optymizmu.

Wielkanoc to czas wiosennego uroku oraz radości płynącej z rodzinnych spotkań i wspólnego świętowania. Wiemy, jak ważne są dobre relacje i spokój płynący z zapewnienia komfortu wszystkich ważnych dla nas osób. Cieszymy się, że tak wielu Partnerów i Klientów obdarza nas zaufaniem i korzysta z naszego doświadczenia i wsparcia technologicznego.

W ten wiosenny czas pragniemy życzyć Państwu ciepłych, kolorowych i pogodnych Świąt spędzonych w rodzinnym gronie oraz pozytywnej energii i zapału do podejmowania nowych wyzwań. Najbliższe miesiące to czas rozkwitu i przebudzenia z zimowej aury, mamy więc nadzieję, że będzie on obfitował w sukcesy i urzeczywistnianie powstałych pomysłów. Dziękujemy za dotychczasową współpracę i liczymy na kolejne wspólne realizacje w nadchodzącym sezonie.

KONTAKT

TOSOT sp. z o. o.
ul. Bociana 19
31-231 Kraków

m: +48 32 750 47 50
e: welcome@tosot.pl

Zapytania ofertowe:
m: +48 608 393 182
e: zapytania@tosot.pl
Wyślij wiadomość WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
mapa