Aktualności \\

powrót do aktualności

Wielofunkcyjne systemy sterowania TOSOT

11.07.2018

Producent systemów klimatyzacji przedstawił swoją ofertę w Polsce – sterowniki TOSOT to cała gama rozwiązań pozwalających na zdalne zarządzanie komfortem zarówno w domach jednorodzinnych, jak i dużych obiektach komercyjnych. Wśród produktów oferowanych przez markę znajdziemy sterowniki bezprzewodowe, przewodowe, centralne, a także zintegrowane systemy zarządzania budynkiem.

Urządzenia zaprojektowano dla zarządzania parametrami jednostek wewnętrznych systemów  VRF od TOSOT – TMV 5, TMV MINI, TMV SLIM, TMV Heat Recovery i TMV Home, które sprawdzą się w apartamentach, nowoczesnych biurowcach, klubach fitness czy wielopoziomowej galerii handlowej. Szeroka oferta eleganckich i poręcznych kontrolerów odpowiada na zróżnicowane potrzeby inwestorów oraz umożliwia utrzymanie pełnej kontroli nad mikroklimatem i obsługą parametrów zgodnych z preferencjami użytkowników, jak temperatura, prędkość pracy wentylatora czy automatyczne dostarczanie świeżego powietrza. Gwarancją intuicyjnej obsługi kilkunastu funkcjonalności jest ergonomiczny projekt przycisków, które umożliwiają szybkie uruchomienie m.in. blokady rodzicielskiej, funkcji cichej pracy, samooczyszczenia, osuszania parownika i dodatkowych opcji sterowania klimatyzacją. Dzięki zintegrowanemu systemowi zarządzania budynkiem, wygodnie zarządzamy kilkunastoma jednostkami wewnętrznymi jednocześnie, usprawniamy działanie całego układu, przekładając to na wyższą wydajność chłodzenia i grzania, a także obniżone koszty eksploatacji. System centralnego sterowania TOSOT umożliwia elastyczne wykorzystanie rozległych instalacji, a jednostki systemu TMV 5 skonfigurujemy z nowoczesnym interfejsem systemu BMS za pośrednictwem protokołu BACnet oraz Modbus.

Wykorzystując zaawansowane systemy sterowania, zarządzanie budynkiem jest intuicyjne i efektywne – za pomocą jednego urządzenia możemy sterować instalacją, monitorować pracę i efektywność jednostek lub mieć dostęp do szczegółowych danych technicznych z każdego miejsca na świecie. Dodatkowo szeroki wybór designerskich sterowników pozwala na dobór urządzenia do każdego typu wnętrza i przeznaczenia inwestycji.

KONTAKT

TOSOT sp. z o. o.
ul. Bociana 19
31-231 Kraków

m: +48 32 750 47 50
e: welcome@tosot.pl

Zapytania ofertowe:
m: +48 608 393 182
e: zapytania@tosot.pl
Wyślij wiadomość WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
mapa