Aktualności \\

powrót do aktualności

TOSOT w służbie zdrowia – Master-Med w Krakowie

10.10.2019

Master-Med to doświadczony producent sprzętu medycznego. Specjalizuje się w wytwarzaniu aparatów do wydłużania kończyn, ich korekcji i stabilizacji po urazach i złamaniach. Produkty, których Master-Med ma w portfolio prawie 80, są eksportowane do 12 krajów na całym świecie. Warto nadmienić, że produkcja jest w 100% krajowa.

Dwa lata temu, dzięki swojemu wkładowi w rozwój branży medycznej w Polsce, firma otrzymała dofinansowanie z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju na realizację unikatowego w skali światowej projektu o nazwie: „Mechatroniczny stabilizator odłamów kostnych z telemedycznym monitoringiem postępów leczenia”. Między innymi ten krok milowy pozwolił Master-Med na rozbudowę parku maszyn i wybudowanie nowoczesnego budynku produkcyjno-biurowego.

System klimatyzacji budynku został zaprojektowany przez firmę CentroClima, która postawiła na system TOSOT TMV 5 SLIM. Do jednej jednostki typu SLIM można podłączyć nawet do 20 jednostek wewnętrznych, co zapewnia komfortowe warunki do pracy w całym obiekcie. TMV 5 SLIM sprawdzi się również zimą. Dzięki funkcji grzania w niskiej temperaturze, Polskie, arktyczne mrozy nie będą przeszkodą w sprawnym działaniu systemu. 

KONTAKT

TOSOT POLSKA sp. z o. o.
ul. Bociana 19
31-231 Kraków

m: +48 32 750 47 50
e: welcome@tosot.pl

Zapytania ofertowe:
m: +48 608 393 182
e: zapytania@tosot.pl
Wyślij wiadomość WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
mapa