Aktualności \\

powrót do aktualności

Klimatyzacja TOSOT w Wiślanych Tarasach

30.08.2019

Stale rosnąca temperatura powietrza sprawia, że coraz częściej na montaż klimatyzacji decydują się klienci indywidualni. Przyjemny chłód w upalne dni zapewnia chwilę wytchnienia w domowym zaciszu. W apartamencie zlokalizowanym w Wiślanych Tarasach w Krakowie pojawiły się systemy klimatyzacji marki TOSOT.

Projekt klimatyzacji został wykonany przez firmę CentroClima, która postawiła na układ TMV 5 MINI. Zainstalowany system umożliwia podłączenie do jednostki zewnętrznej od 13 do 20 jednostek wewnętrznych. Ponadto, urządzenie posiada zaawansowane opcje sterowania oraz wiele funkcji dodatkowych, które podnoszą komfort użytkowania. Dzięki temu domownicy uzyskują dostęp m.in. do wszystkich parametrów powietrza, mogą zarządzać pracą jednostek oraz dostosowywać ich działanie do swoich potrzeb i preferencji.

Zamontowane klimatyzatory wewnętrze wpisują się w nowoczesny design i charakter pomieszczeń w Wiślanych Tarasach. Żeby cieszyć się długoletnią sprawnością całej instalacji należy pamiętać o jej regularnym serwisowaniu. Zaleca się, aby przeglądy przeprowadzane były przynajmniej dwa razy w sezonie przez autoryzowane i certyfikowane ekipy specjalistów.

KONTAKT

TOSOT POLSKA sp. z o. o.
ul. Bociana 19
31-231 Kraków

m: +48 32 750 47 50
e: welcome@tosot.pl

Zapytania ofertowe:
m: +48 608 393 182
e: zapytania@tosot.pl
Wyślij wiadomość WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
mapa