Aktualności \\

powrót do aktualności

Prestiżowa realizacja w Warszawie – Akademeia High School

26.09.2019

Trudno o bardziej prestiżowe i elitarne liceum w Polsce, niż warszawska Akademeia High School. Przez pierwsze lata funkcjonowania szkoły trudno było skojarzyć obiekty, w których prowadzone były zajęcia – budynek przy ulicy Ledóchowskiej i kamienicę przy placu Trzech Krzyży. Jednak dwa lata temu Akademeia przeprowadziła się do nowoczesnego budynku na Wilanowie.

Budynek szkoły w Miasteczku Wilanów to wzór zrównoważonego, odpowiedzialnego budownictwa. Jako jeden z dwóch obiektów edukacyjnych w Europie, otrzymała najwyższy możliwy certyfikat LEED – Platinum. Firma TOSOT miała zaszczyt dostarczyć systemy klimatyzacji, które zapewnią odpowiednie warunki do rozwijania pasji i talentów uczniów. System TMV 5, który zastosowano wyróżnia się szerokim zakresem temperatury pracy i bardzo dobrymi parametrami w zakresie wydajności chłodniczej i grzewczej. Zakres pracy urządzeń umożliwia pracę w pięciu trybach: pełnego chłodzenia, głównie chłodzenia, pełnego odzysku ciepła, głównie grzania oraz pełnego grzania. To idealnie sprawdza się w budynku szkolnym, gdzie w różnych salach należy zadbać o odpowiedni, dopasowany mikroklimat – sterownik centralny, obsługujący do 36 jednostek pozwala na pełną kontrolę.

W takich warunkach, młodzi ludzie pogłębiają wiedzę z wybranych przez siebie zagadnień. Katalog dostępnych w Akademei przedmiotów jest szeroki i zróżnicowany – od matematyki na kilku poziomach zróżnicowania, fizyki, biologii, chemii, przez socjologię, psychologię, politykę, literaturę, języki obce, po sztukę, design czy teatrologię.

KONTAKT

TOSOT POLSKA sp. z o. o.
ul. Bociana 19
31-231 Kraków

m: +48 32 750 47 50
e: welcome@tosot.pl

Zapytania ofertowe:
m: +48 608 393 182
e: zapytania@tosot.pl
Wyślij wiadomość WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
mapa