Aktualności \\

powrót do aktualności

TOSOT wkracza do POLSKI

15.03.2017

TOSOT wprowadza swoje produkty na polski rynek. Wyłącznym dystrybutorem naszej marki w Polsce jest TOSOT Air Conditioning Systems z siedzibą w Mysłowicach.

TOSOT to jedna z dwóch wiodących marek międzynarodowej grupy Gree Electric Appliances Inc. of Zhuhai – jednego z największych producentów urządzeń klimatyzacyjnych na świecie, obecnego na rynku klimatyzacyjnym od ponad 25 lat. Marka TOSOT została powołana w 2003 roku. Korzysta z doświadczenia, zaplecza badawczo-rozwojowego oraz produkcyjnego Grupy Gree i oferuje całą gamę rozwiązań klimatyzacyjnych dedykowanych klientom komercyjnym a także indywidualnym. Aktualnie TOSOT działa aktywnie w kilkunastu krajach na różnych kontynentach, w tym m.in. w Chinach, USA, Rosji oraz w Niemczech. Zgodnie z przyjętą strategią rozwoju marki, TOSOT na polskim rynku będzie się koncentrował głównie na rozwiązaniach komercyjnych. Oferta produktowa zostanie dostosowana do lokalnej specyfiki oraz potrzeb i wymagań klientów. TOSOT Air Conditioning Systems, poza importem produktów, będzie również zapewniał niezbędne wsparcie magazynowe, techniczne, projektowe, serwisowe i marketingowe.

Zapraszamy do współpracy biura projektowe, inwestorów obiektów komercyjnych oraz generalnych wykonawców inwestycji, a także instalatorów i firmy zajmujące się wykonawstwem instalacji klimatyzacyjno-wentylacyjnych.

KONTAKT

TOSOT sp. z o. o.
ul. Bociana 19
31-231 Kraków

m: +48 32 750 47 50
e: welcome@tosot.pl

Zapytania ofertowe:
m: +48 608 393 182
e: zapytania@tosot.pl
Wyślij wiadomość WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
mapa